Gelinlik Mağazası Vitrin Tasarımı

tarafından gönderildi. John 10/08/2017 0 Yorum

Gelinlik Mağazası Vitrin Tasarımı

Bridge of Art, yaklaşık üç yıldır gezinip bölgedeki birkaç farklı kasabada 160'tan fazla pencereyi süsledi. Yerel sanatçıları, yaratıcı vatandaşları, sanat öğretmenlerini ve öğrencileri içeren pencere görüntüleri geri dönüştürülmüş veya yeniden yapılandırılmış malzemelerden yapılır

Bridge of Art da perakende vitrinler için yaratılıyor, ancak çoğunlukla boş pencerelerde kamuya açık sanat görüntüleri. Turizm, yerel işletme, yerel olarak Sanat ve yerel sanatçılar yetiştirme hedefiyle.

Çevre bilincinin arttırılması, sanat eğitimi ve sanatta topluluk katılımı, Sanat Köprüsü, projelerimize yüzlerce insanın katılımını sağladı ve oldukça kapsamlı bir gelişme kaydetti. Theur'un en büyük etkinliklerinden biri olan The Amazing Art of Recycling, 100 yıllık Lincoln Otobanının 60 mil boyunca uzanan 35 pencereyi içeriyordu ve altı kasabaydı.

Domates kafeslerinden veya trafik konilerinden, konserve kahverengileşmiş kahve filtrelerinden giyilmiş bir mankenle yerel okul çocuklarının yaptığı çok sayıda beyaz boyalı şube, kağıt kar tanesi ve kağıt zincirden yapılmış koni biçimli ağaçlar başarılı bir suluboya sanatçısı tarafından tasarlandı. Ağaçlar çoğunlukla farklı kağıtlardan, bazı eski kumaşlardan ve bağcıklardan yapılır. Süsler, yerel ağaçlardan, poker cipslerinden, marshmallow'lardan ve küp plastik köpüklerden tohum kabuklarından yapılır ve tabelalar boyalı kartondan yapılır.

 

Dixon devlet okulları ve St. Mary's ve St. Anne Katolik okulları (1000'den fazla öğrenci yapımı kağıt kar tanesinin gracing store windows'u olduğu) ve Dixon Halk Kütüphanesi ve Dixon Ana Caddesi'ndeki pencereler ile Touch'ın bir araya getirdiği "Projects Snowflake" Tay dili

İnsanlar şehir Dixon'u ziyaret etmeyi ve bizzat Noel fantezi konusundaki vizyonumuzu görmesini umuyoruz. 'Tiffany'de Noel', 'Kış Beyazı' ve 'Downton Manastırında Orman' birçok olumlu yorum aldı.

Yorum Yapmak İstermisin?