Baskı Marketi Katalog Tasarımı 01

tarafından gönderildi. John 11/07/2017 0 Yorum Nedir? ve Nasıl Yapılır?,Ürünlerimiz Hakkında,

Baskı marketi inşaat sektörüne özel katalog tasarımı sizlerle paylaşıyor. İsterseniz tasarımını yapıyoruz, isterseniz baskılı ürün olarak da teslim ediyoruz. Dosya yükleme sekmesinden kullanılacak resimleri ve diğer dataları gönderebilirsiniz. Metin sekmesinden de yazıları veya bize bildirmek istediğiniz özellikleri giriş yapabilirsiniz.

http://www.baskimarketi.com/index.php?route=product/product&path=239_247&product_id=576

Dergi nedir?

Haftalık, on beş günlük, aylık veya yıllık olarak düzenli aralıklarla çıkan bir fikir yayını; mecmua kelimesinin eşanlamı.

Osmanlılarda ilk gazete çıktıktan 18 yıl sonra ilk mecmua olan Vakayi-i Tıbbiye yayınlanmaya başlandı (1849). Bu mesleki sağlık dergisi aylık olup, iki seneden fazla yayınlanabildi (28 sayı). Bir müddet sonra Mecmua-i Fünun aylık olarak 47 sayı çıkarılabildi (1862-1867). İlk resimli dergi olan Mir’at 1862’de üç sayı neşriyat yapabildi. Ceride-i İber-i İntibah (1862-1864) 8 sayı yayınlandı. Bunlar ilk yayınlanan dergilerdi. Bunlardan sonra pekçok isimde muhtelif zamanlarda çıkan ekserisi

 

uzun zaman devam etmeyen dergiler neşredilmişti. Bunların içinde Erkan-ı Harbiye-i Umumiye’nin yayınladığı Ceride-i Askeriye (1864-1919) 15 günde bir çıkıp en uzun yayın hayatı olandır.

 

Katalog nedir?

 

Firmaların veya kişilerin kendilerini ve ürünlerini tanıtmak için yaptırdıkları görsel ve yazının bir arada olduğu tasarımlara katalog denir. Baskı Marketinin amacı en güzel katalog tasarımlarını yapmaktır. Kitaplıktaki kitapları veya belli bir daldaki gereçleri, nitelikleri bakımından tanıtmak, arandıklarında bulunmalarını sağlamak amacıyla, yer numaraları belirtilerek hazırlanmış kitap, defter veya fişten oluşan bütün, fihrist.

Adalet sektörü katalog tasarımı, Güvenlik sektörü katalog tasarımı, Ağaç İşleri sektörü katalog tasarımı, Kağıt ve Kağıt Ürünleri sektörü katalog tasarımı, Bilişim Teknolojileri sektörü katalog tasarımı, Cam sanayi sektörü katalog tasarımı, Çimento sektörü katalog tasarımı, Toprak ve tarım sektörü katalog tasarımı, çiftçilik sektörü katalog tasarımı, Çevre sektörü katalog tasarımı, Eğitim sektörü katalog tasarımı, Elektrik sektörü katalog tasarımı, Elektronik sektörü katalog tasarımı, Enerji sektörü katalog tasarımı, Finans sektörü katalog tasarımı, Gıda sektörü katalog tasarımı, İnşaat sektörü katalog tasarımı, İş ve Yönetim sektörü katalog tasarımı, Kimya sektörü katalog tasarımı, Petrol sektörü katalog tasarımı, Lastik ve Plastik Kültür sektörü katalog tasarımı, Sanat sektörü katalog tasarımı, Tasarım sektörü katalog tasarımı, Maden sektörü katalog tasarımı, Medya sektörü katalog tasarımı, İletişim sektörü katalog tasarımı, Yayıncılık sektörü katalog tasarımı, Metal sektörü katalog tasarımı, Otomotiv sektörü katalog tasarımı, Sağlık sektörü katalog tasarımı, Sosyal Hizmetler sektörü katalog tasarımı, Spor sektörü katalog tasarımı, Rekreasyon sektörü katalog tasarımı, Tarım sektörü katalog tasarımı, Avcılık sektörü katalog tasarımı, Balıkçılık sektörü katalog tasarımı, Tekstil sektörü katalog tasarımı, Hazır Giyim sektörü katalog tasarımı, Deri sektörü katalog tasarımı, Ticaret sektörü katalog tasarımı, E-Ticaret sektörü katalog tasarımı, Satış sektörü katalog tasarımı, Pazarlama sektörü katalog tasarımı, Toplumsal ve Kişisel Hizmetler sektörü katalog tasarımı, Ticaret sektörü katalog tasarımı,  Turizm sektörü katalog tasarımı, Konaklama sektörü katalog tasarımı, Yiyecek-İçecek Hizmetleri sektörü katalog tasarımı, Ulaştırma sektörü katalog tasarımı, Lojistik sektörü katalog tasarımı, Haberleşme sektörü katalog tasarımı, fidancılık sektörü katalog tasarımı, tohumculuk sektörü katalog tasarımı, gezi sektörü katalog tasarımı, spor sektörü katalog tasarımı, deri sanayi sektörü katalog tasarımı, kumaş sanayi sektörü katalog tasarımı, mağazacılık sektörü katalog tasarımı, otomotiv sektörü katalog tasarımı, otomobil sektörü katalog tasarımı

Yorum Yapmak İstermisin?