2017 Yılında Burçları Neler Bekliyor

tarafından gönderildi. John 01/03/2017 0 Yorum Nedir? ve Nasıl Yapılır?,

2017 Yılında Burçları Neler Bekliyor.

 

Koç Burcu 2017 T-shirt tasarımları

2018 Öncesi hazırlıklarınızı tamamlama yılına giriyorsunuz. 2010 Yılından beri yaptığınız hazırlıklar, yaşadığınız acı ve tatlı tecrübeler, öğrenip biriktirdikleriniz bu yıl bir plan dahilinde 2018 yılındaki amacınıza hazırlık için ideal bir platform oluşturuyor.
Sevgili Koçlar, sabırlı olmanız ve planlı davranmanız durumunda, 2017’ye ilerlemeyi, farklı fırsatları ve heyecanı destekleyen gezegen hareketleriyle başlıyorsunuz. Aslında, hızlı hareket etmeyi seven, enerjik bir burç olmanıza rağmen, bu yıl daha fazla sezilerinize kulak vermeniz ve duygularınızla hareket etmeniz gerekiyor. Önsezileriniz bu yıl sizi yanıltmayacağı gibi, pek çok durumda faydalı olacaktır. Unutulmayacak bir yıl olabilir. Sizinle aynı yönlü düşünen kişilerle tanışmakla kalmayıp, sizi destekleyen kişiler sayesinde hayatınızda önemli gelişmelerin yaşandığını görebilirsiniz.

Boğa Burcu 2017 T-shirt tasarımları

2012 – 2015 Aralığı ilişkiler açısından zordu. 2018‘den itibaren maddi açıdan rahatlayacaksınız, ama bu yıl yine yoğun çalışıyorsunuz ve kendinizden başka kimseye güvenerek hareket etmemelisiniz. 2016 Yılının son aylarından beri hayatınızı yenileme, yeni alanlara açılma isteğiniz çok yüksek ve tüm yapılması gereken işlere, sizden beklenen görev ve sorumluluklara rağmen, bu yıl da, yepyeni şeyler deneme isteği ilginizi çekiyor olacak. Arka bahçenizi düzenleyip, çiçek açacağınız bir sonraki yıla hazırlanma zamanı. Fiziksel ve ruhsal olarak yenilenip karşınıza çıkan fırsatları kullanmak için hazır hale geliyorsunuz bu yıl.
Özellikle yılın ilk yarısında, yüksek idealleriniz veya büyük hayalleriniz olabilir. Hayallerinizin gerçekleşmesi ve umutlu olduğunuz konuların istediğiniz gibi gitmesi için, sizinle aynı yönlü düşünen kişilerle iletişim kurabilir, amaçlarınıza uygun işlerle daha fazla uğraşmaya başlayabilirsiniz. Yılın ilk yarısında, sahip olduğunuz şeyleri korumak veya arttırmak için çok fazla çalışmanız gerekebilir. Sahip olduğunuz şeyler derken, para veya mal varlıkları olduğu kadar, bunca yıldır edindiğiniz bilgi ve tecrübelerden de bahsediyorum. Yılın ikinci yarısı ise, duygusal konular veya genel anlamda duygularınız ön planda. Yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilir ya da taşınabilirsiniz.

İkizler Burcu 2017 T-shirt tasarımları

Eğlenceyi veya yaratıcılık gerektiren işleri ön plana alacağınız, kariyerinizin ve ikili ilişkilerinizin ön plana çıkacağı bir yıla giriyorsunuz sevgili İkizler. Yeni kişilerle tanışılabilinir veya yeni aşklara yelken açılabilinir. İkili ilişkilere, ortaklıklara veya evliliklere bakışınız farklılaşıyor. Bu alanlarda zorlanmalar veya artan sorumluluklar bu yıl da sürüyor. Neyse ki yıl boyunca sizi anlayan arkadaşlarınız veya sosyal çevreler olacak, ama onlar da bunun karşılığını almayı bekleyebilirler yıl içerisinde. Yalnız İkizler burçları, kendi çevrelerinden bazı kişilerle yakınlaşabilirler veya kalıcı arkadaşlıklar kurabilirler. Ortak kaynak kullanımı gerektiren, emlak veya uzun vadeli yatırımlarla ilgili konularda dikkatli olmanız ve tedbirli davranmanız gereken bir yıldasınız.
İş hayatınızda ise yaratıcılığınız yüksek olacak, yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilir ve insanların yeteneklerinizi görmesini sağlayabilirsiniz veya kendinizi bir şekilde başkalarına yardım eden bir rolde bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu 2017 T-shirt tasarımları

Çok çalışarak, gayret göstererek, zorluklarla başa çıkabilme kabiliyetinizi ortaya koyarak dünyaya kim olduğunuzu gösterebilirsiniz. Ev ve aile başlıklı konuların ön plana çıktığı, huzuru evinizde veya ailenizle yaşamak isteyeceğiniz ya da bu alanlarda şans ve fırsatlara açık bir yıla giriş yapıyorsunuz sevgili Yengeçler. Bu yıl sorunsuz bir yıl geçirmek istiyorsanız, daha esnek ve iletişime açık olmanız gerekecek. Kariyeriniz ve iş hayatınız bu yıl en büyük değişimin görülebileceği alanlar olacak. Yeni yaklaşımlara ve denemelere açık olmanız, detaycı ve keskin zekanızla birleştiğinde, kariyerinizin başka bir yöne evrildiğini görebilirsiniz. Ancak, yanlış bir sonuç oluşmaması için dikkat ve tedbir şart unutmayın! Ruhsal ve fiziksel sağlığınız geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ihmal edilmemeli. Sağlığınızı korumak için gereken düzenlemeleri yapmalı, spor veya diyetle çözülebilecek rahatsızlıkları çözme yolunda gayret göstermelisiniz. İlişkiler sizi geriyorsa, gerginliği azaltmanın yollarını bulmanız gerekebilir. İlişkilerde bir tarafın istekleri diğerinden çok fazla olabilir, eşitlik prensibine ve karşılıklı alışverişe dayalı ilişkiler kurmak için gayret göstermeniz gerekeceğe benziyor. Şubat(+/- 2 ay boyunca) İkili ilişkilerde yeni girişimlerde bulunmamak daha doğru olabilir. Haziran ayında ilişkilerde güvenlik, kalıcılık ve istikrar arıyorsunuz.

Aslan Burcu 2017 T-shirt tasarımları

Yazılı ve sözlü iletişimin, ağzınızdan çıkan lafların ve kendinizi ifade etme yeteneğinizin ön planda olduğu ve bu alanda fırsatlar yakalayabileceğiniz bir yıla giriyorsunuz. Sevgili Aslanlar 2014 yılından beri Yay burcunda bulunan Satürn yaşam enerjinizi, aşk hayatınızdan keyif alma veya hayatı hafife alabilme becerinizi biraz azalttı. Ancak, bu yıl bu alanlarda beklenmedik sürprizlere hazır olun! Yaratıcılık gerektiren işlerde başarılar veya kendini aşma şansı, yeni aşklar veya çocuklarınızla ilgili konularda sürprizler söz konusu olabilir. Hayattan daha fazla keyif alabileceğiniz durumlar yüzünü göstermeye başlıyor, ağır sorumluluklar hafifliyor. Artık size hizmet etmeyen şeylerden kurtuldunuz ve sadece size faydası olan ve keyif veren işler ya da ilişkiler için ön plana çıkmaya başlıyorsunuz. Haziran ayına kadar sizin için önemli alanlarda sürpriz şekilde veya farklı yollarla ilerleme şansınız olabilir. İlginizi çeken kişilere söylemek istediğiniz şeyler varsa, Ekim ayı ortalarına kadar, coşkunuz ve heyecanınız kolaylıkla karşı tarafa da geçecektir.

Başak Burcu 2017 T-shirt tasarımları

Bu yıl aklınızı maddi anlamda karlara ve parasal kazançları arttırmaya çalıştırmalısınız. Zira, bu anlamda son on iki yılın en şanslısındasınız. Kafanızı karıştırabilecek konular ise ev, yaşanılan yer veya aile başlıklı olabilir.
Yeni yıla, 2016 sonlarında çözülememiş bazı konulardaki karışıklıklarla başlıyorsunuz sevgili Başaklar. Belli çözümler işe yaramayabilir. Önünüzdeki işleri tamamlamadan yeni göreve ve sorumluluklar almaktan kaçınmalısınız.
Maddi başlıklı konularda fırsatlara ya da karlı alışverişlere açık veya en azından korunmalı bir yıla giriyorsunuz sevgili Başaklar. Maddi başlıklı konularda veya paranızı kullanırken en akıllı seçimleri yapabileceksiniz. Ancak bir diğer taraftan harcamalarınızı kontrolde zorlanabilirsiniz. Kendinizi tutmanın faydasını göreceksiniz 2017’de.

Balık Burcu 2017 T-shirt tasarımları

Sevgili Balıklar iş hayatınız, sağlığınız, kariyeriniz veya maddi başlıklı konular açısından heyecan verici bir yıla başlıyorsunuz. Bu alanlarda bir taraftan size sunulan şansları değerlendirirken, diğer taraftan da alınacak bazı dersleri doğru yorumlamanız gerekeceğe benziyor. Artık meyin işe yarayıp neyin yaramadığını çok iyi öğrendiniz. Bu yıl doğru kararlar alabilirsiniz.

Yıla burcunuzdaki Mars’ın Güneş ve Neptün’le olumlu görünümleriyle başlıyorsunuz. Bu durum size istediğiniz işlerde ilerleme arzusu verirken, yıl boyunca, sabit fikirli ya da endişeli olduğunuz yerlerde dahi, diğerleriyle iş birliği yapmanın önemini anlayacağınıza ve destek bulabileceğinize işaret ediyor. Kendinizden eminsiniz ve insanlarla olumlu ilişkiler kuruyor, sosyal çevrenizi geliştiriyorsunuz. Sosyal hareketlilik yüksek. Yıl boyunca iş birlikleri ve kuracağınız ilişkiler kanalıyla şansı hayatınıza taşıyabilirsiniz. Önemsediğiniz ilişkiler veya geleceğe dönük umutlarınız açısından hassas ve duygusal olabileceğiniz bir yıla giriş yapıyorsunuz. Özellikle, motivasyonunuzu veya objektifliğinizi kaybettiğiniz dönemlerde, mantığa ve netliğe daha fazla önem vermeniz gerekebilir. Nisan ayı içerisinde, size gereken önemin verilmediğini, iş hayatınızdaki veya özel yaşamınızdaki partnerinizin sizi takdir etmediğini düşünebilirsiniz. Yılın ilk yarısında bazı ilişkilerinizi bitirme kararınız olabilir. Kararınız ne olursa olsun sonuçlar yararınıza olacaktır.

Yay Burcu 2017 T-shirt tasarımları

2015 Yılından beri kendinizi yeniden keşfediyor ve hayatın zorluklarına rağmen yılmayıp, yeni bir yaşam kuruyorsunuz kendinize. Güzel olan taraf ise, tüm bu yolculukta size yardım etmek isteyen ya da yanınızda yer alan insanlar vardı ve bu yıl da var olmaya devam edecekler.

Yeni yıla maddi kaynaklarınızı ilgilendiren başlıklar ön planda olarak giriyorsunuz. Kaynaklarınızı doğru kullanmalı ve aşırı harcamalardan kaçınmalısınız, ama aynı şekilde para akışı da hızlanabilir. Sadece yanlış alana gereğinden fazla harcama yapmak bütçe açığına neden olabilir veya bazı harcamalar yüzünü gösterebilir. Tedbirli olmakta fayda var. Zira, yeni fikirler ve fırsatlarla sıklıkla karşılaşabileceğiniz günlerde olacaksınız. Dolayısıyla, maddi anlamda olumlu denebilecek bu gelişmeleri doğru şekilde kullanarak amaçlarınızı gerçekleştirmeye odaklanmalısınız. Şubat Ağustos aralığında daha fazla kişiyle iletişime geçerek, daha fazla kişiyle iş birliği veya ekip çalışması yaparak kendiniz için fırsatlar yaratabilir ve belli alanlarda ilerleme şansı bulabilirsiniz. Doğru kişilerle iletişimde olmanın faydasını göreceksiniz. Ancak, eviniz ve ailenizle ilgili konuların sizin için daha fazla önem taşıyacağı bir yıla giriyorsunuz, daha duygusal olabilirsiniz. Gireceğiniz çevreler, arkadaşlarınız, insani projeler veya sosyal yardımlaşma çalışmaları beklenilmedik şekilde sizin için faydalı sonuçlar doğurabilir. Ya da bilişim, teknoloji veya internet genelini kapsayan alanlarda önemli bir ilerleme gösterebilirsiniz.

Terazi Burcu 2017 T-shirt tasarımları

Her anlamda korunduğunuz ve fırsatlara açık bir yıldasınız sevgili Teraziler. Dolayısıyla, ön plana çıkmalı ve kendinizi göstermelisiniz 2017 yılında. Şu an farkında değilsiniz, ama iş hayatınızla veya eviniz ya da yaşadığınız yerle ilgili değişikliklere açık iki yılın içindesiniz. 12 Yıldır bu yılı bekliyorsunuz. 2017’de, elinizi attığınız her şey pırlantaya dönüşebilir. Özellikle Ocak ve Şubat aylarında ışığınız ön planda, şanslar kapıda olabilir. Evde oturup tembellik etme yılında değilsiniz. Şansınızı kullanmak için sokağa çıkın, harekete geçin v.b. Özellikle eviniz, aileniz ve özel yaşamınızla ilgili konularda parlak bir süreç olabilir. Geçen yıl başkaları veya bazı amaçlar için yaptığınız fedakarlıklarla ya da diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamakla geçmiş olabilir. Diğerlerinin düşüncelerine göre yaşamanız veya talepleri karşılamak için çabalamanız kendinizi, sizin için önemli şeyleri veya kişiliğinizi geri planda bırakmanıza neden olmuş olabilir. Bu yıl özellikle yılın ilk yarısında, size ilham veren kişilerle bir araya gelebilir, entelektüel anlamda sizi besleyen ilişkilere önem verebilirsiniz. Bu yıl yine, görev ve sorumluluklar var, ama bu sefer kontrolü elinize alma şansınız da mevcut olacaktır. Mart Nisan aralığında ikili ilişkiler veya iş birliklerinizde geçici sorunlar yaşanabilir, ama bu sayede, partneriniz ya da iş birliği yaptığınız kişilerle uzun zamandır devam eden sorunları çözme şansı bulabilirsiniz veya Nisan ayının ilk iki haftası, işiniz, iş yeriniz veya çalışma arkadaşlarınızla ilgili problemlerle uğraşabilirsiniz, ama büyütülecek şeyler olmayacaktır.

Akrep Burcu 2017 T-shirt tasarımları

Sizin için asıl önemli dönem yılın son üç ayında başlayacak ve devamındaki bir yıl boyunca sürecek. Ekim 2017 sonrası 2006 yılından beri görmediğiniz şanslar ve fırsatlar karşınıza çıkmaya başlıyor ve son yıllarda yaşanan olumsuzluklar geride kalıyor.
Yıla bütün yıl faydasını göreceğiniz Mars’ın olumlu açılarıyla başlıyorsunuz sevgili Akrep’ler. Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürme veya fikirlerinizden fayda sağlama ya da bazı planlarınızın desteklendiğini görme türünde fırsatlar önünüzde. Bu durum sizi ne kadar coştursa da, zaman zaman gerçeklere bağlı kalmak şartıyla diğerlerini motive edebilmek için daha politik olmanız gereken süreçler de olacaktır, unutmayın!

2014 Yılının Aralık ayından beri maddi konularda yeni dersler almaya ve parayı nasıl kullanmanız veya değerlendirmeniz gerektiğini öğrenmeye bu yıl da devam ediyorsunuz. Azalan gelirler, artan harcamalar veya daha zor kar etme olasılıkları parayla ilişkinize çeki düzen verme ihtiyacı doğurdu ve doğurmayı sürdürüyor bu yıl da. Ancak, bu yıl Mayıs Kasım aralığında zorlanmalarınızın karşılığını görebilir veya yaptığınız beş yıldızlı yatırımlarla maddi alanda farklı bir boyuta geçebilirsiniz. Teknolojik, enerji, bilişim, elektrik elektronikle bağlantılı işler veya tamamen farklı alanlarda yapacağınız yatırımlar, alacağınız görevler ya da işler söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu 2017 T-shirt tasarımları

Yıla şans ve bolluk gezegeni kariyer evinizde sizi desteklerken başlıyorsunuz. Başarmak ve iş hayatında kazanımları arttırmak için gereken her şeye sahipsiniz. Bu yıl hayatınız bambaşka bir şekil almak üzere dizayn ediliyor sevgili Oğlaklar. Önümüzdeki yıl önemli bir etki mükemmel bir ivme kazanmanızı sağlayabilir. Yıl girişinde insanlarla daha rahat iletişim kurabilir, faydalı ilişkiler ve iş birlikleri içerisine girebilirsiniz. Şimdiden(geçtiğimiz Ekim ayından beri) önemli pozisyondaki kişilerden destekler almış, yeni işinizi lanse etmiş veya mevcut işinizde terfi etmiş olma ihtimaliniz yüksek. Olmadıysa, yıl içinde olma ihtimali yüksek.
Merkür geri harekette başlayan bu yıl kafanızda belli başlı fikirlerin oluşmasını sağlayabilir. Bu fikirlerin arkasından gitmeniz durumunda hayatınızda bazı şeyler farklı bir hale dönüşebilir. Ancak, bir şartla her zamankinden daha esnek olmalı, akışa göre hareket etmeli ve kendinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Zira karşınızdaki olanakların veya seçeneklerin bazılarını denedikten sonra, sürekli olarak kullanmak istemeyebilirsiniz. Ama dedik ya Merkür geri harekette ve işler bir ileri bir geri bir seyir izleyebilir. Ancak, diğerlerinin moralinizi bozmasına veya gereksiz fikirlerine izin vermezseniz, motivasyonunuz her engelin ve aksiliğin üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.

Yılın ilk bir kaç ayında ve Eylül ayı ve Ekim ayının iki haftası beklenmedik kişilerle veya olaylarla uğraşmanız gerekebilir. Kendinize güvenin ve kadere inanın, sezgileriniz sizi doğru yönlendirecektir.

 

Kova Burcu 2017 T-shirt tasarımları

Türlü konuda bilgi sahibi olacağınız, yaşamsal tecrübelerinizin artacağı, yıllar sonra dahi hatırlayacağınız, seyahatler, eğitimler, yurtdışı bağlantılı deneyimlerle dop dolu bir yıla giriyorsunuz Sevgili Kova’lar. Yüksek eğitim veya farklı yerlere seyahat şanslarınız yüksek. Yabancılarla ilişkiler, medya veya hukuk alanlarında farklı fırsatlarınız olabilir. Yılın ilk altı ayında, sizin için çok önemli bir konuda sistematik ve programlı bir şekilde ilerleme şansı bulabilirsiniz. İlişkileriniz, arkadaşlıklarınız veya uzun vadeli beklentileriniz destekleniyor olacak.

Şubat ve Ocak aylarında, insanlar ne yapmak istediğinizi anlamayabilirler veya en ilginç fikirlerinize karşı direnç gösterebilirler. Ancak, yine de, siz, fikirlerinize inanıyorsanız enerjinizi bu alana yoğunlaştırmalısınız.
Geçtiğimiz yıl, çevrenizdeki türbülansın yarattığı psikolojik sisli hava bu yıl da sürüyor, ama bir farkla, bu sefer kendinizi daha güvende hissedeceğiniz yeni bir yapılanma içindesiniz, bir an da değil, ama yıl içerisinde yaşamsal gerçeklikleriniz değişiyor ve yenileniyor olacak. Eğitim, hukuk, seyahatler, bilişim, kurslar, seminerler veya iş hayatınızı veya mesleğinizi ilgilendiren çalışmalar ya da tanışacağınız etkin kişiler sizi destekleyen başlıklar olacak.

 

 

Burçlar T-shirtleini satınalmak için aşağıdaki linke tıklayınız %15 indirim kodunuz : 2017

http://www.baskimarketi.com/index.php?route=product/product&path=207_217_218&product_id=399

Yorum Yapmak İstermisin?