İptal ve İade Şartları

·         * Siparişleriniz ürün açıklamasında aksi belirtilmediği sürece maksimum 4 (dört) iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.Kargo takip bilgileri tarafınıza e-posta yolu ile iletilmektedir.

·         * Siparişinizi aynı iş günü içerisinde resmi mesai saati bitiminden önce (532) 486 75 38 numaralı telefondan veya info@baskimarketi.com adresinden bildirerek iptal edebilir, paranızı takip eden iş günü içerisinde geri alabilirsiniz.(İptal işleminde para iadesi için kredi kart numarası veya banka hesap bilgileri bildirilmesi zorunludur. Mesai saati bitiminden sonraki alınan siparişler bir sonraki iş günü mesai bitimine kadar iptal edilebilir.)

·         * Ürünler tarafınıza Bizim belirlediğimiz kargo firması aracılığı ile gönderilmektedir.

·         * Ürün elinize geçtiğinde nakliyeden oluşan hasarları kargo yetkilisine tutanak tutturmak kaydı ile iade etme hakkınız doğar ve yeni ürün tarafınıza ikinci bir kargo ücreti talep edilmeden gönderilir. Birden fazla ürün satın aldığınızda tek fatura kesilir.

             * Ürün kişiye özel olduğu için tasarımı yapıldıktan sonra sizden mail yoluyla onay alınmadan baskıya girmeyecektir. Bu sebepten dolayı yukarıda belirttiğimiz kargoda oluşacak hasarlar dışında iptal veya iade işlemi gerçekleştirilmez.

        * Tüm soru ve sorunlarınız için bize aşağıdaki telefon numaramız dan veya e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

* Öncelikli olarak aşağıda belirtilen e-posta adresi ve telefon numarasından destek verilmektedir.

info@baskimarketi.com  - 0532 486 75 38